Планшет Apple iPad Pro A1673 Silver 128Gb (MLMW2FD/A)
5 850 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 385-19-13
Віктор (Радіодеталі, Аудіотехніка)
- +380 (63) 261-96-54Віктор (Радіодеталі, Аудіотехніка)
- +380 (93) 454-54-66Артур (Ноутбуки і запчастини)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Планшет iPad Pro A1673 від Apple (MLMW2FD/A) на 128 Gb. Чудовий варіант для роботи, ігор дітям, серфінгу в інтернеті, перегляду різноманітного контенту, читання тощо.
Візуальний стан: в гарному стані. Присутні несуттєві сліди використання.
Технічний стан: все в робочому стані, без недоліків. Icloud чистий, без будь яких обмежень.
Комплектація: планшет і шнур Lightning
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Процесор планшета | Apple |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Діагональ екрану | 9.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2048×1536 |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | iOS |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Модель процесора | Apple A9X |
| Стан | Вживані |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 264 |
| Тип екрану | Retina |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 12.0 |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 169.5 мм |
| Товщина | 6.1 мм |
| Вага | 437 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 850 ₴












